Momentet e sherrit, militantët e PD dhe PS përplasen në Elbasan

14 Mars, 10:56 | Përditesimi i fundit: 2021-03-14 10:59:14

Duket se ka degjeneruar në episode dhunë në Elbasan Dita e Verës. Shkak është bërë axhenda në të njëjtën kohë e kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së Lulzim Bashës. Militantë të PS-së dhe të PD-së janë përplasur me njëri tjetrin me grushte.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha