Momenti i arrestimit të autorit të sulmit në xhami, tension mes besimtarëve dhe policisë

19 Prill, 16:46 | Përditesimi i fundit: 2021-04-19 16:47:29

Report Tv sjell video nga momenti i arrestimit të të riut Rudolf Nikollaj. Nga sa shihet në pamje, në momentin e arrestimit ka pasur edhe një agravim të situatës pasi kanë ndërhyrë edhe kalimtarët duke sulmuar autorin edhe pse ai tashmë ishte në duart e policisë.  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha