Momenti kur policia shpërndan me gaz lotsjellës militantët e PD që sulmuan KZAZ në Kamëz

19 Qershor, 11:30

Ky është momenti kur zyrtarë të PD-së në Bashkinë Kamëz, militantë të kësaj force dhe punonjës të policisë Bashkiake, mësyjnë në shkollën "Ibrahim Rugova". Ata kanë hapur me forcë portën kryesore të shkollës, ku në një nga klasat ndodhet KZAZ numër 27. Në këto momente, siç dhe shihet në video, policia ka hedhur gaz lotsjellës ndaj tyre duke shpërndarë turmën.

Kategori të tjera