Momenti prekës mes gjithë tensioneve në Gjykatë, polici përqafon dhe puth vëllanë e Mateos

18 Nëntor, 10:56

Mes gjithë tensioneve në Gjykatë, ka pasur edhe një moment prekës. Është një nga policët që përqafon dhe puth vëllanë e Mateos. Ky i fundit kapërceu edhe derën e jashtme të Gjykatës, pasi kishte frikë se Klodiani do të futej fshehurazi në Gjykatë, por më pas efektivët e morën dhe e çuan te furgoni, për t'i treguar se nuk autori brenda.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha