'Mos më bëj si cub'/ Ruçi-Gjuzit: Shijoje dhe këtë një muaj që të ka mbetur

27 Maj, 11:18

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi dhe deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi janë përplasur në seancën e sotme plenare.

Që në nisje të parlamentit, Kujtim Gjuzi ka kërkuar  nga kryeparlamentari Ruçi që të merren në konsideratë propozimet e deputetëve.

KUJTIM GJUZI: Në thonjëza ë se mos na keqkuptosh, se je nga bektashinjtë e hershëm. Në seancën e kaluar nuk kërkova interpelancë, por respect. Kryeministri s’vjen, duhet të lërë mandate. Mos mu mbievndos. Jam kryetar i Partisë Konservatore të Shqipërisë, nga hiçi, jo si partia juaj që e keni trashëguar nga diktatori.

GRAMOZ RUÇI: Më mirë i asaj partie që the ti, se sa i një partie, o Kujtim, Kujtim, ulu, ulu ulu, ulu, ulu, ulu, ulu. Dhe mos mu bëj si cub, kur të shoh çoç më dukesh, kur të njoh çjere me ndukem thotë populli.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha