“Mos vidh, mos vrit,mos tradhëto”zotëria kujton porosinë që mori kur iku ushtar dhe lidhja me Bashën

17 Maj, 10:45

Një qytetar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv diskutoi për garën në Pd por bëri një krahasim shumë interesant gjithmonë sipas tij. Ai kujtoi një porosi që mori kur iku ushtar dhe bëri lidhjen e saj me Lulzim Bashën. Porosia ishte : Mos vidh, mos vrit e mos tradhëto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha