Moti i keq në Sarandë, era e fortë shkul shezlongët e çadrat në plazhin e Ksamilit

8 Korrik, 16:07

Reshje shiu dhe me stuhi kanë përfshirë vendin ditën e sotme. Në Sarandë era e fortë ka shkatërruar zonat e pushimit në plazh. Në zonën e Ksamilit siç shihet edhe nga kjo pamje, era ka shkulur nga vendi shelongët dhe çadrat të cilat kanë përfunduar në det.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha