'Na pret një ndeshje e vështirë', trajneri i Partizanit: Kur erdha këtu ishte një ambient depresiv

15 Shkurt, 14:23

Të dielën do të luhen katër sfida të vlefshme për javën e 22 të Superligës me Partizanin që ka një test shumë të vështirë në transfertë kundër Laçit. Të kuqtë duhet të vërtetojnë se kanë lënë pas momentin e vështirë dhe turpin për eliminimin nga Kupa e Shqipërisë. Në prag të sfidës trajneri i kampionëve të Shqipërisë, Adolfo Sormani, është shprehur:

Kategori të tjera