Ndalohet i riu që bëri drift 'nën hundën' e policisë...dhe e çojnë në komisariatin ku xhiroi gomat

21 Janar, 21:38

Pas videos së transmetuar në Shqiptarja.com policia ka ndaluar dhe shoqëruar shoferin që xhiroi gomat para komisariatit numër 6, dhe e kanë shoqëruar pikërisht në komisariatin numër 6.

  •  

Kategori të tjera