Ndryshimi i ligjit për zgjedhjet, tërhiqet Vetëvendosja

3 Prill, 13:41

Vetëvendosje është tërhequr nga miratimi I Ligjit të ri për Zgjedhjet. Vendimi është marrë pas takimit të zhvilluar mes ushtruesit të detyrës së presidentit, Glauk Konjufca me kryeministrin Albin Kurti dhe kandidaten për president Vjosa Osmani.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha