Nëna nga Burreli refuzon Ramën: Nuk pranoja nëse më propozonte deputete, ja pse

10 Mars, 10:02

Një zonjë nga Burreli që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv skanoi kandidatët për deputetë. Në një aktivitet të para disa viteve në qytetin e saj kryeministri Rama i pati thënë zonjës që nëse e njihte më parë do ta propozonte për deputete ndërsa sot ai i ktheu përgjigje nga emisionin në Report Tv. Nuk do e pranoja ftesën e tij tha zonja dhe zbuloi edhe pse.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha