“Nga arbitër u fut në fushë e bëri gol” zotëria i kthehet keq Metës: Vulgar,po tremb edhe fëmijët

13 Mars, 09:19

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri komentoi temën e ditës për përplasjen në zyrat e FRD-së. Ai tha se Presidenti Meta nga arbitër që duhet të jetë u fut vet në fushë dhe bëri gol duke treguar anësi. Telefonuesi e quajti këtë sjellje të tij vulgare që po tremb edhe fëmijët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha