Nga ËNDRRA e Metës tek Basha GDHIHET në shtëpinë e Presidentit, qytetari KËSHILLON edhe Ramën

21 Korrik, 10:28 | Përditesimi i fundit: 2020-07-21 11:05:53

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga zona e Mallakastrës foli për mbledhjen e Këshillit Politik. Ai i tha gazetarit Andi Kapxhiu se Rama nuk duhet të tërhiqet nga listat e hapura dhe heqjen e koalicioneve ndërsa takimin e djeshëm e perifrazoi edhe me një shprehje popullore. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha