Nga thasët me miell te ata me PARA, telefonuesi zbulon dy DITËT kur blihen zgjedhjet

16 Qershor, 10:39

Jo të dielën që është dita e votimit por të premten dhe të shtunën blihen zgjedhjet me kamionë më miell dhe para. Ky është mendimi i një qytetari që telefonoi në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu zotëria sqaroi për temën e ditës se nuk duhet të ketë koalicione parazgjedhore.

Programe të tjera

Shiko të gjitha