Ngjela këshillon Berishën: Duhet një lidership intelektual në PD, nuk është kjo opozita

19 Korrik, 22:43
  1. Avokati Spartak Ngjela tha në studion e Repolitix me gazetarin Denis Minga se Berisha duhet të ndërrojë lidershipin e Partisë Demokratike pasi opozita duhet të sjellë një opsion

    "Berisha e ka në dorë dhe po të dojë dhe e ndërron nga lidership aintelektualist në një lidership inteliktualist. E ke dëgjuar Bashën si flet. Në vitet 70 thuheshin këto budallëqe se politikanët nuk kishin ide për shtetin. Merreshin me këto që të afektonin popullin. Nuk është kjo opozita. Ajo duhet të japë disa premtime. Berisha nuk rri asnjëherë pa menduar, mendon", tha Ngjela.

Kategori të tjera