Një arsye më tepër për të vizituar Dardhën, drerët dhurojnë pamje fantastike

27 Janar, 14:56 | Përditesimi i fundit: 2021-01-27 15:05:48

Pamje fantastike vijnë nga Dardha e Korçës.

Përveç reshjeve të dëborës që kanë zbardhur rrugët dhe malet, janë parë dhe disa drerë duke dhuruar një pamje të bukur në këto ditë të ftohta dimir.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha