Një arsye më tepër për të vizituar Dardhën, drerët dhurojnë pamje fantastike

27 Janar, 14:56 | Përditesimi i fundit: 2021-01-27 15:05:48

Pamje fantastike vijnë nga Dardha e Korçës.

Përveç reshjeve të dëborës që kanë zbardhur rrugët dhe malet, janë parë dhe disa drerë duke dhuruar një pamje të bukur në këto ditë të ftohta dimir.

Kategori të tjera