“Njëri ka marrë malet, tjetri është ngujuar” qytetari: Jo dhunë, në pushtet vihet me votë

19 Prill, 10:16

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se në pushtet nuk vihet me dhunë por me votë. Zotëria kishte kritika për drejtuesit e opozitës dhe presidentin. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha