NOA, financime në shërbim të sipërmarrësve, fermerëve dhe çdo familjeje shqiptare

22 Maj 2019, 13:32

 I ftuar në emisionin 'Rreze Dielli' në Report TV Drejtori i Zhvillimit të Biznesit në NOA Elvis Çaushi

Programe të tjera

Shiko të gjitha