Not në temperatura të ulëta, ish-futbollisti Tajari sfidon të ftohtin/ I apasionuar pas detit në dimer dhe verë

24 Dhjetor 2022, 11:34 | Përditesimi i fundit: 2022-12-24 11:56:54

Edhe në dhjetor, duket se plazhistët nuk mungojnë. Moti i ngrohtë dhe dielli në vigjilje të Krishtlindjes sjell pushues në Vlorë.Ka edhe nga ata që bëjnë rrugën cdo fundjavë nga Fieri për të mos iu ndarë detit. Njëri prej tyre është Kastriot Tajarja, i cili thotë se plazhi në dimër është njësoj si në verë.

Kategori të tjera