“O Niku, o dele, je kokrra…”! Si nisi sherri mes dy deputetëve demokratë?

10 Nëntor, 11:46

Sula nisi të hidhte fjalë në drejtim të demokratit tjetër, Kreshnik Çollaku duke e akuzuar se po qëndronte si “spektator” gjatë protestës së grupit të Rithemelimit. Kaq mjaftoi që të niste sherri në distancë që më pas agravoi me sharje, ofendime dhe kërcënime. “Jeni bërë dele mo Niku. O kokrra e.., mos të të them ndonjë fjalë tjetër”, vijoi ai drejt Çollakut.