Operacionet në stomak si mënyrë për të luftuar obezitetin / Të ftuar gastro-hepatologu Hysni Dede dhe nutricionistja Albana Daka

28 Mars 2019, 08:33

Nje ndër metodat për të humbur ne peshe është edhe zvogëlimi i stomakut nëpërmjet ndërhyrjeve operacionale. Me mjekun Hysni Dede dhe nutricionisten Albana Daka, folëm për anët pozitive dhe negative të kësaj ndërhyrjeje, si dhe të tjera metoda që mund të na ndihmojnë pëer të rënë nga pesha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha