Oskar, 91 vite histori! Të ftuar Kilda Hysenbegasi dhe Elsa Ymeri

17 Shkurt 2020, 12:36

Kur kanë kaluar disa ditë nga ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, ky festival vazhdon të jetë ende në fokus të vëmendjes përsa i përket risive që vazhdon të sjellë nga viti në vit.

91 vite histori tashmë janë gdhendur nën këtë emër që vlerëson filmat më të mirë, por jo vetëm. Të ftuara në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, gazetaret Kilda Hysenbegasi dhe Elsa Ymeri kanë komentuar elementet e veçanta që i kanë bërë pështypje në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha