“Pa OPINGA e pantallona u bënë MILIARDERË”, beratasit nuk i del e KEQJA dhe ka dy FJALË për Ramën

9 Shtator, 10:07

I revoltuar dhe me një mllef të madh ka folur për klasën politike një telefonues nga Berati mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria tha se tashmë janë bërë miliarderë por politikanët tanë nuk kishin as opinga e as pantallona. Si një votues i majtë që është qytetari nga Berati ka edhe dy fjalë për kryeministrin Rama.Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha