Pamje të rënda nga aksidenti me 1 viktimë e 6 të plagosur në Elbasan, ‘Volkswageni’ parakalon me shpejtësi skëterrë dhe përplaset ‘kokë më kokë’ me minibusin

4 Janar, 10:38

Pamje të rënda nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan ku si pasojë e përplasjes së një makine me minibusin ka ndërruar jetë pasagjeti i “Volkswagenit” dhe janë plagosur 6 persona të tjerë.

Siç shihet dhe nga videoja e Report Tv, “Volksëageni” ka bërë ka bërë parakalim të gabuar me shpejtësi skëterrë, dhe i ka dalë përpara minibusit duke u përplasur “kokë më kokë” me këtë të fundit.

Viktimë e këti jaksidenti ka mbetur 36 vjeçari Kledis Deda, ndërsa është arrestuar shoferja e makinës

Kategori të tjera