Pamjet e bazës së armëve pranë vilës së Nehat Kullës! Ish-depo e ushtrisë në Tufinë, bazë e atentatorëve dhe grupeve kriminale

2 Prill, 16:28

Hetuesit mendojnë se armët që janë sekuestruar një ditë më parë në operacionin “Kompleks” mund të jenë përdorur më herët në ngjarje të tjera kriminale. Për këtë arsye, i gjithë arsenali i gjetur në 18 baza do t’i nënshtrohet ekspertizës në Laboratorin e Policisë Shkencore. Report Tv mundi të sigurojë pamje nga baza në ish-repartin ushtarak të Tufinës, pranë vilës së Nehat Kullës

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha