PAMJET e rënda nga Berati! Momenti kur punonjësi i bashkisë ra nga pema dhe humbi jetën

28 Gusht, 11:56 | Përditesimi i fundit: 2020-08-28 13:49:42

PAMJET e rënda nga Berati! Momenti kur punonjësi i bashkisë ra nga pema dhe humbi jetën

Kategori të tjera