Pandemia s’i ka zbehur humorin zotërisë: Nusja më kthen shpinën, fle me maskë edhe në krevat

20 Shkurt, 09:23

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri bëri edhe humor me situatën e pandemisë. Ai tha se situata është serioze dhe duhet të kemi kujdes por me batutë tregoi: U bë një vit që fle me gruan në krevat me maskë dhe ajo më ka kthyer shpinën.

Programe të tjera