'Panucci na konsideron si njerëz me lesh...', Rudi Vata i indinjuar me ish-trajnerin e Kombëtares

9 Shtator 2019, 20:25

Panucci na konsideronte si njerëzish me lesh." kështu është shprehur ish-futbollisti i Kombëtares, Rudi Vata në studion e Report Tv. Ai ka shprehur zemërimin e tij për ish-trajnerin e Kombëtares Christian Panucci duke thënë se ai na konsideronte si njerëz që nuk mund ta kundërshtonim.

" Ai ka fituar shumë në Europë dhe na shihte si njerëz që nuk mund të kundërshtojmë. Kishte një egoizëm...Goditjen me të madhe lojtarët e kanë marrë në kohën e Panuccit. nuk diti të respektonte liderat e skuadrës. Krijoi një frymë grupi jo reale. " ka thënë Rudi Vata.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera