Paqe në Milan-Atalanta, sot në fushë Inter dhe Napoli

25 Korrik, 11:03

Dueli që hapi siparin e javës së 36-të të Serisë A mes Milanit dhe Atalantës nuk pati fitues. Ndeshja mes dy skuadrave më në formë në Itali u mbyll në barazim 1-1 dhe Juventusi nuk mundi të festonte dot nga divani titullin kampion. Kuqezinjtë morën avantazhin që në minutën e 14-të me një kryevepër të Hakan Calhanoglu. Turku realizoi që nga goditja e dënimit duke mposhtur Gollinin.

Kategori të tjera