Parakalojnë policët, ushtarakët dhe zjarrfikësit! Tifozët nderojnë heronjtë e heshtur pas tërmetit tragjik

13 Dhjetor 2019, 19:05 | Përditesimi i fundit: 2019-12-13 21:33:37

 

Pak para nisjes së derbit, policët, ushtarakët dhe zjarrfikësit, heronjtë e heshtur që shpëtuan shumë jetë pas tërmetit tragjik janë nderuar duke marrë duartrokitjet e tifozëve të dy ekipeve gjatë parakalimit që bënë në fushë dhe rreth saj.

  •  

Kategori të tjera