Parashikimi i horoskopit për muajin Korrik nga astrologu Jorgo Pulla

4 Korrik, 11:31

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor dhe mujor të horoskopit  për korrikun duke parashikuar një muaj tepër pozitiv, me një javë që nis plot energji për të gjitha shenjat. Më të favorizuarat duket se janë Gaforrja dhe Bricjapi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha