Parashikimi i yjeve për muajin Prill!

3 Prill, 14:51

E ftuar në emisionin ‘’ Rreze Dielli” në Report Tv astrologia Meri Gjini parashikoi një muaj solar e plotë ngjyra. Ndërsa prioritet duhet të jenë shëndeti dhe projektimet afatgjata në jetë dhe profesion. Përgjithësisht të gjitha shenjat do të kenë mundësi të mira midis datës 4 deri në 14 Prill.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha