Pas 20 vitesh luftë NATO tërhiqet tërësisht nga Afganistani! Biden: Është koha që trupat amerikane të kthehen në atdhe!

15 Prill, 15:13

Është koha t’i japim fund luftës dhe të kthejmë " trupat amerikane në atdhe" nga Afganistani, ka deklaruar kështu presidenti amerikan Joe Biden, në mbështetje të vendimit tij për të rikthyer trupa deri në 11 Shtator duke I dhënë kështu fund luftës 20 vjeçare.  

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha