PD dhe FRD arrin marrëveshjen për koalicion për zgjedhjet e 25 prillt

25 Shkurt, 00:02

FRD e Bamir Topin kanë arritur dakordësinë me PD dhe kanë firmosur marrëveshjen vetëm 30 minuta para përfundimit të afatit të regjistrimit të koalicioneve në KQZ

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha