“PD-ja ka pjellë 12 parti”, habit socialisti: Nga demokratët edhe në 3 të natës unë do të votoja për

22 Maj, 09:40

Duke folur për garën brenda PD-së një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se kjo forcë politike ka pjellë 12 parti. Më pas si socialist që u prezantua sqaroi se për të, më mirë do ishte të rrinte Basha kryetar por habiti duke thënë se ai votën edhe për kryeministër ia jep Lisandër Hoxhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha