“Për vota të puthin edhe në….” korçari “shpërthen” ndaj politikanëve: Janë plera

20 Maj, 11:05

Një i moshuar nga Korça mik i emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv në komunikimin e sotëm me gazetarin Andi Kapxhiu “shpërtheu” ndaj klasës politike. Ai tha se patjetër duhet të ketë zgjedhje të parakohshme madje edhe sa më shpejt. Korçari akuzoi ashpër politikanët duke thëne se janë plera dhe se kur vijnë për të kërkuar vota madje janë të gatshëm për gjithçka.Ndiqeni qëndrimin e tij.

Kategori të tjera