Kaosi i Rithemelimit, Flamur Noka hyn nga kangjellat, del nga dera dhe futet prapë nga dritarja

7 Nëntor, 07:55 | Përditesimi i fundit: 2023-11-07 09:41:02

Deputetët e Rithemelit të cilët janë përjashtuar nga Kuvendi nuk po lejohen të hyjnë në zyrat ku zhvilloheshin komisionet. Prandaj Flamur Noka kaloi kangjellat hyn në kryesinë e Kvuendit. Por ai del pak minuta me vone dhe zgjedh te futet serish por ksaj rradhe nga dritarja