'Përjashta, përjashta maskarenj', plas gallata në rrjet me Ilir Metën

12 Mars, 16:24 | Përditesimi i fundit: 2021-03-12 16:33:35

Presidenti Ilir Meta është përfshirë në një rast të paprecedent, duke u përplasur me Policinë Bashkiake, e duke hyrë me forcë në zyrat e FRD-së. Ngjarja ka ndodhur  pasi policia bashkiake ka shkuar për të liruar zyrat e FRD sipas ligjit, kjo nuk është pranuar nga presidenti Ilir Meta, i cili shpërtheu në një mënyrë të frikshëm që askush nuk e kishte parë ndonjëherë në sjelljen e një politikani.

'Përjashta, përjashta...maskara, legen", dëgjohet Meta teksa u thotë punonjësve të Bashkisë së Tiranës.

Kaq ka mjaftuar që pas videos të plas gallata dhe memet për Ilir Metën në rrjete sociale. Ja disa nga videot që po qarkullon në rrjetet sociale.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha