Përpara o burra, jemi në Europian! Festa e 'çmendur' e Kombëtares

17 Nëntor, 20:29 | Përditesimi i fundit: 2023-11-17 20:31:03

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë në transfertë dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani.