Përplasen makinat në Durrës, automjeti përfundon brenda në lokal

3 Mars, 21:28 | Përditesimi i fundit: 2021-03-03 21:29:08

Një aksident ka ndodhur mesditen e sotme pranë kopshtit “1 Qershori” në qytetin e Durrësit ku për pasojë një nga automjetet e përfshira në aksident ka përfunduar brenda në lokal.

Automjetet e përfshira në aksident janë një automjet i tipit ‘Mercedes C Class’ dhe një ‘Benz’.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha