Pesë kombinime veshjesh për stinën e verës me blogeren Glanduela Zeka

29 Korrik 2019, 14:32 | Përditesimi i fundit: 2019-07-29 14:34:53

Kur vjen vera të gjitha vajzat kanë një “problem” të përbashkët; Çfarë të veshin këtë verë? Me pak frymëzim dhe rroba të gjitha mnd të vishen bukur, ndaj këtë herë kemi marrë këshillat e blogeres Glanduela Zeka. Duke u kujdesur që të përcjellë trendet e fundit, por edhe që i përshtaten personalitetit të gjithësecilit, Glanduela ka përzgjedhur 5 kombinime të përshtatshme të cilat mund ti veshim në momente të ndryshme.

Programe të tjera

Shiko të gjitha