Pesha e dëborës shemb strehën e një karburanti në Shkodër, humb jetën një person

SHKODËR- Një person ka humbur jetën pasi streha e një karburanti është shembur për shkak të shkak të rëndesës së dëborës. 

Bëhet fjalë për Tonin Locin, punonjës tek karburanti, i cili ndodhej në hyrje të qytetit të Shkodrës.

Pas shembjes ka patur dhe shpërthim zjarri dhe ka qënë e pamundur për punonjësin dalja nga ndërtesa e shembur. Në vendngjarje kanë mberritur forcat zjarrfikëse dhe policia vendore.

Kategori të tjera