‘Plas’ keq në ‘Repolitix’/ Kalaja-Meçes: Nuk më zhvesh dot t’i mua! Analisti: Do ta heq xhaketën moj do ta heq

15 Nëntor, 22:35

Porti i Durrësit solli debate të ashpra në emisionin Repolitix në Report Tv mes Adriana Kalasë dhe analistit Arben Meçe. Teksa po debatonin mbi marrëveshjen me kompaninë Eagle Hills Real Estate Development pati edhe disa batuta mes tyre.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha