Plazhi nuk njeh stinë në Vlorë! Pushues që 'sfidojnë' dimrin dhe lahen në det

14 Janar, 11:44 | Përditesimi i fundit: 2023-01-14 12:08:20

Në qytetin e Vlorës plazhi nuk njeh stinë. Nuk kanë munguar edhe këtë të shtunë plazhistët, të cilët kanë shijuar bregdetin pavarësisht temperaturave të ulëta.

Janë të zakonshme për ta çdo fundjavë, po dhe në ditë të tjera, pasi për ta lplazhi kryhet në çdo periudhë. Edhe ish lojtari i "Flamurtarit", Rrapo Taho e sheh si një mënyrë mjaft të mirë edhe për sport.

Kategori të tjera