“Po bëhet Vatërlo” propozimi i tmerrshëm: Kush nuk zbaton masat anti-Covid të tërhiqet zvarrë

22 Mars, 09:41

Për masat kufizuese u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues ishte shumë i irrituar dhe tha se në vendin tonë po bëhët Vatërlo dhe kishte një mal me kritika për politikanët që bëjnë grumbullime. Ai kishte edhe një propozim të tmerrshëm: Kush nuk zbaton masat anti-Covid të tërhiqet zvarrë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha