Po parkonte makinën, vajza në Korçë i jep gaz mjetit dhe përfundon në trotuar, plagos këmbësorin

16 Qershor, 09:31

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkurë tek këmbimi valutor në Korçë.

Një vajzë e cila drejtonte mjetin 'Tip Benz' teksa ishte duke parkuar i ka dhënë gaz automjetit duke përfunduar mbi trotuar.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha