Po u mësonte nxënësve si të bëjnë kosh, por vetë e humbi, Rama: Është kollaj me dhënë mend, ja unë që ju jap juve shi sa keq jam (VIDEO)

16 Janar, 17:03 | Përditesimi i fundit: 2021-01-16 17:04:29

"Në shkollën e rilindur nëntëvjeçare “Dan Bajrami", rrënuar nga tërmeti pas dekadash vjetërsimi dhe kthyer sot në një realitet të denjë për 400 fëmijë, më e bukur, më e fortë e me kushte optimale, njësoj si shkollat e Bashkimit Europian", shkruan Rama.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha