Policia e Vlorës në aksion, kontrolle për kapjen e të shpallurve në kërkim dhe për armëmbajtje pa leje

15 Janar, 22:14

Policia e Vlorës ka nisur kontrollet në të gjithë qarkun për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe për armëmbajtje pa leje.

Oficerë të krimeve kanë ngritur postobllok sot në hyrje të qytetit të Vlorës.

Kategori të tjera