“Politika e ka luftë për jetë a vdekje” zotëria ngre zërin: Basha kukull kineze, bën paradë mode

16 Mars, 10:28

Me tone të larta foli mëngjesin e sotëm një zotëri në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se politika 25 prillin e ka një luftë për jetë a vdekje pasi do t’i shpëtojë drejtësisë dhe e mbylli duke sqaruar se : Basha është si një kukull kineze me kurdisje dhe mund të bëjë vetëm për paradë mode por jo për të ardhur në pushtet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha